The International Compendium 2015

ti5_compendium_01

بخشی از بزرگترین مسابقات جهانی دوتا در این سال . با هر گونه خرید از فروشگاه دوتا ۲ به جایزه مسابقات کمک میکنید و جوایز کتاب این سال بیشتر میشود .

 

پاداش هدف ها

به عنوان جدول جوایز همچنان با خرید از فروشگاه به این رقم اضافه شده و جوایز بیشتری به دارندگان کتاب تعلق میگیرد . ( آیتم های جدید + جعبه ها ). بعضی از آیتم ها با موفق شدن در انجام هدف های انتخاب شده به شما تعلق میگیرد .( مانند دریافت تعدادی kill یا دریافت Assist های معین ) بنابراین وقت را برای خرید این کتاب به هدر ندهید و از جوایز غافل نشوید .

 

چالش ها و سکه های Compendium

 

تازگی امسال چالش های کامپندیوم هست،  جایی که شما اهداف خود را در بازی های دوتا کامل میکنید. یک چالش  (challenge) را به اتمام برسانید و بازی را ببرید تا شما و هم تیمی هایتان امتیاز بگیرید. و با دادن این امتیاز ها به Compendium میتوانید آیتم یا ست شانسی از Compendium  بگیرید. راه های مختلفی برای گرفتن امتیاز ها در چالش(challenge) هست مانند Random Coin Drop  یا  میتوانید یک صندوقچه (charm) امتیاز بگیرید که به شما کمک میکند که امتیاز بگیرید. و میتوانید به امتیاز گیریه خودتون سرعت ببخشید با استفاده از Coin boosters که از طریق بالا بردن لول Compendium  به شما داده میشود.

لول Compendium

 

لول های Compendium

لول Compendium book خود را با به اتمام رساندن فعالیت و درخواست های کتاب و یا با خرید point بالا ببرید.

 

و با بالا رفتن لول کتاب میتوانید جعبه (Treasure) های بیشتری را کسب کنید ،آیتم مخصوص خود را بدست بیاورید ، با استایل های مختلف . و آیتم Coveted World Chasm Artifact برای انیگما (enigma) را بدست بیاورید. هر ۱۰۰ عدد امتیاز(point) لول کتاب شما را ۱ عدد بالا میبرد. و نگران این نباشید که کجا میخواهید این همه آیتم را نگه دارید ، زیرا با خرید کتاب صفحه های بیشتری به Armory شما اضافه میشود. International در راه است …

 

کپی برداری با ذکر نام منبع مجاز است

موارد مشابه

0 thoughts on “The International Compendium 2015”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

اخبار کوتاه

حجم آپدیت Rebon مشخص شد ( 7 گیگابایت) البته این آپدیت به صورت رسمی منتشر نشده و نسخه بتا(Beta) هست و نیازی هم به دانلود تا ارائه نسخه اصلی نیست.