Nemesis Assassin Event

arca

معامله تاریکی زده است. امروز ۷ دسامبر الهه انتقام قاتل هر رویدادی اجازه خواهد داد که تمام هیرو ها فرصتی دوباره برای بدست آوردن غنائم جنگی بدست آورند . در طول هر روز از این رویداد ناریک . در قرار داد این هیرو (الهه قاتل) Oracle قرار دارد. این قرار داد هم میتواند در طول مسابقه اجرا یا ممنوع شود .

صاحبان Manifold Paradox Arcana میتوانند با ارتقا سفارشی هیرو Phantom Assassin’s نهایت لذت را در کشتن و نشان دادن محل قتل بدست آورند . اما به یاد داشته باشید که شکارچی میتواند شکار شود به طوری که پاداش برای همه کسانی که در این رویداد موفق میشوند وجود دارد .

شما همچنین میتوانید بخرید Treasure of the Defenders را  که دارای ایتم های mythical هست . و یا شما میتوانید با این جعبه با استفاده از و پیش بینی ۳ بازی درآمد ایجاد کنید .( با استفاده از ایتم correct victory predictions )

 

 


 

NEMESIS ASSASSIN EVENT

Through December 7th 2014

در اقیانوسی از فرصت , Oracle تا پیش بینی مرگ او دست به هزاران کینه جویی میزند . مشتاق جلوگیری از این سرنوشت شوم است , او دست به یک معامله با Phantom Assassin’s میزند . اعطای Manifold Paradox(arcana PA) و یک قرارداد برای پایان دادن برای زندگی او خطرناک ترین کار تلقی شده است .

 

THE CONTRACT

هر روز از این رویداد , اوراکل هزاران بار مرگ خودشو دیده و پیش بینی کرده و مشتقاق به جلوگیری از این سرنوشت است . که باعث شد با Phantom Assassin دست معامله ای بزنه . به اون the Manifold Paradox (ارکانا این هیرو ) و یک قرارداد برای پایان این پایان ترسناک و خطرناک ایجاد کرد .

 

PHANTOM ASSASSIN WINS IF…

اگه Phantom هدفش رو بکشه قبل اینکه ,هدف اونو بکشه  میشه گفت قرار داد بین اوراکل و فانتوم انجام شده.

 

THE TARGET WINS IF…

و اگه هدف بتونه اول Phantom رو بکشه قرار داد رد خواهد شد .

 


 

CONTRACT COMPLETE

 

هر روز ، تعداد قرار دادهای انجام شد و نشده را در مقابل یک قهرمان حساب میکند و باعث حذف شدن بعضی از قهرمان ها از لیست انتقام Oracle و قرار گرفتن در قبرستان می شد. قهرمان های جدید به لیست انتقام جویی اضافه می شوند

 

THE GRAVEYARD

با گذشت روز ها ، و اتمام موفقیت آمیز قرار دادهای Phantom Assassin ، بعضی هیرو ها از لیست انتقام Oracle دچار قرار گرفن در قبرستان میشوند . این هیرو ها که به اندازه کافی مرده اند ، که این تنها قسمتی از رویداد های Nemesis Assassin میشود.

 

 

کپی برداری با ذکر نام منبع مجاز است

 

موارد مشابه

0 thoughts on “Nemesis Assassin Event”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

اخبار کوتاه

حجم آپدیت Rebon مشخص شد ( 7 گیگابایت) البته این آپدیت به صورت رسمی منتشر نشده و نسخه بتا(Beta) هست و نیازی هم به دانلود تا ارائه نسخه اصلی نیست.