Dota 2 Reborn

reborn

آپدیت رسمی دوتا که باعث ایجاد تغییر و تحول زیاد در داشبورد بازی و تغییر موتور گرافیکی  و مدل اجرای بازی میشود , در ادامه با ما همراه باشید :

توجه : در صورت پخش نشدن اتوماتیک ویدئو ها بر روی آنها راست کلیک کرده و Play را یزنید

داشبورد کاملا جدید :

به دوتا۲ جدید خوش آمدید. تیم دوتا ۲ تمامی داشبرد را از صفر ساختند تا حس بهتری به شما بده و کار باهاش ساده تر شه. تیم دوتا ۲ از یک سیستم رابط کاربری جدید بهره می برد که به آنها کمک میکنه بازی رو سبکتر کنند در حالی که زیرساخت قویتری برای این آپدیت و آپدیت بعدی فراهم بشه.

 

 

Play Dota :

دکمه Play Dota از این پس در همه صفحات موجود خواهد بود، فرقی نداره کجای داشبرد هستید Play Dota رو بزنید و بعد از انتخاب سبک بازیتون جستجو رو آغاز کنید .

لابی های عمومی :

از این پس سازندگان لابی می توانند لابی خودشون رو به صورت عمومی تنظیم کنند، این به همه در جهان اجازه میده که لابی رو ببینند و بهش ملحق بشند. بازیکنا میتونند لابی رو بر اساس اسم یا سبک بازی جستجو کنند و هم چنین ببینند کدوم لابی های در شبکه داخلی آنهاست یا دوستانشون در ان هستند.

ساخت پارتی :

چندین ابزار داخل بازی ساخته شده تا شما بتوانید راحتتر دوستانتان برای بازی جمع کنید،و یک ارتباط دائمی در بازی را تجربه کنید.

 

دوستانتان را دعوت کنید

از این پس منوی دوستان به شما این امکان رو میده که به سادگی کسانی را که مایل به بازی هستند را پیدا کنید و با یک کلیک دعوتشان کنید.

 

 

چت صوتی در پارتی

از این پس شما می توانید در پارتی چت صوتی انجام بدهید و این چت رو حتی در زمان بارگذاری بازی بدون قطعی انجام دهید.

مدیریت پارتی

آیا دوستانتون کسی راه همراه خود در پارتی دارند؟ از این پس شما می توانید مستقیما دو پارتی را در یک پارتی تجمیع کنید یا درخواست پیوستن به پارتی دیگری رو بدهید شما هم چنین می توانید در هر زمان مدیر پارتی را تغییر دهید.

 

PARTY BEACON

شما از این پس می توانید وضعیت خود یا پارتی خود را به Open Status تغییر داده، با این کار به همه دوستانتان اعلام کنید دنبال افراد دیگری برای برای بازی کردن هستید.

 

 

دوستان :

 

پروفایل کوچک

ماوس را روی آواتار یک بازیکن برده تا پروفایل کوچک قابل شخصی سازی آنها را ببینید، بازیکنان می توانند تعیین کنند تا آمار هیروی محبوبشان، بیشترین آیتم جمع کرده یا نشان هایشان را نمایش دهند، همچنین این پروفایل یک نشان خواهد داشت که خلاصه تجربیات و دست یافته هایشان را در یک آیکون نمایش می دهد.

فعالیت های اخیر

این بخش به شما اجازه می دهد به سرعت دست یافته های دوستانتان را مشاهد و بر روی آن نظر دهید، به شما این اجازه را میدهد که یک Black Hole تعیین کننده بازی را جشن بگیرید و به سرعت به replay بازی رفته و آن را مشاهد کنید

 

 

هیرو  MMR

از طریق HERO MMR کیفیت بازی دوستتان با یک هیرو عمیقتر دریابید و یک اندازه گیری کیفیت بازی با یک هیرو نسبت به MMR کلی دوست شما.

گراف سبک بازی

سبک بازی خود در دوتا که توسط ۵ محور مشخص می شود را مشاهد کنید و با دوستان خود مقایسه کنید.

 

چت بهبود یافته

ساختار چت جدید با این هدف ساخته شده تا شما هرچه راحتتر با سایرین ارتباط برقرار کنید و به شما کمک کند تا بازیکنان دیگر را هرچه بهتر بشناسید

 

چت با دوستان

از قابلیت Whisper استفاده کنید تا به سرعت با هرکدام از دوستانتان در استیم چت کنید و شما پاسخ آنها را در یک پنل چت جدید، حتی اگر در دوتا نباشند، مشاهده کنید

چندین گفتگو

شما هم اکنون می توانید چت روم ها پیام هایشان در تمامی تب های شما نمایش داده شود، این کمک خواهد کرد چت روم های کوچک زیادی را هم زمان دنبال کنید. پیام های پارتی و Whisper ها نیز در تمامی تب ها نمایش داده خوند شد

 

 

چت روم ها بزرگتر

حداکثر تعداد بازیکنان یک چت روم به ۵۰۰۰ نفر ارتقا یافت تا اجتماع های بزرگتر را تسهیل کند

 

طراحی مجدد جستجوگر هیرو

 

هیروها قلب بازی دوتا هستند , تیم دوتا۲ صفحه جستجوی هیروها را نوسازی نموده تا یک مکان یکتا برای یادگیری، تمرین و شخصی سازی هیروهای شما باشد.

 

 

هیروی خود را پیدا کنید

از این پس جستجو و مرتب کردن هیرو ها توسط فیلتر ها آسانتر خواهند بود. یک فیلتر کری یا ساپورت انتخاب کنید تا ببینید کدام هیرو ها در این سبک ها بهتر هستند، سپس مجددا فیلتر کنید تا ببینید از بین آنها کدامیک در سبک نیوکر یا جانگر بهتر هستند. شما همچنین می توانید شدت یک فیلتر را افزایش دهید تا ببینید کدام هیرو ها در یک سبک خاص بهتر عمل میکنند.

هیروی خود را شخصی سازی کنید

صفحه ی هیرو ها هم اکنون به شما این اجازه را می دهد تا جستجو کنید و یک آیتم یا ست موجود برای آن هیرو را امتحان کنید، اگر چیزی که دوست داشتید یافتید دکمه خرید را بزنید تا مستقیما از فروشگاه دوتا ۲ یا مارکت استیم آن را خریداری کنید. همچنین اطلاعات بیشتری نیز در اختیار شما گذاشته خواهد شد تا بدانید هیرو مناسب شما هست و مکانی نیز برای پیدا کردن راهنما های شبکه دوتا برای آن هیرو بدون نیاز به بازی کردن با آن می باشد.

پیش نمایش هیرو شما

هر صفحه هیرو یه قابلیت پیش نمایش خواهد داشت که به شمااین امکان را می دهد تا به سرعت به یک مکان امن برای امتحان کردن قابلیت های هیرو و تمرین Last hit کردن با آن را می دهد.هیرو نیز هر آیتمی که شما در Loadout انتخاب کرده باشید به خود میگیرد ، به شما این امکان را میدهد تا پیش نمایش از آیتم های داخل بازی هیروها حتی آنهایی که ندارید را ببینید.

راه های جدید برای تماشای بازی ها

تماشای دوتا ۲ به مهمی تجربه بازی کردن آن یا حتی بیشتر می باشد. بخش تماشا مجددا طراحی شده تا شما راحت تر بازی ها را مورد نظرتان را پیدا کرده و از دیدن آن در محیط نوسازی شده DotaTV لذت ببرید.

 

گسترش DOTATV

تیم دوتا ۲ بهترین امکانات DotaTV را با بهترین امکانات استریم ملحق کرده است. DotaTV که توسط سیستم برودکست استیم ساخته شده از این پس اطلاعات گراف های بازی را برای شما فراهم کرده است. همچنین پشتیبانی کامل از ویدئو های تورنومنت را به وجود آورده است. این استریم ها با کیفیت ۱۰۸۰p و ۶۰FPS قابل مشاهد خواهند بود در حالی که یک مرجع اطلاعات برای آمار و گراف ها به همراه خواهد داشت و هم از داخل و هم از طریق وب قابل دسترسی و مشاهد خواهد بود.احتیاج به توقف بازی دارید یا یک صحنه را از دست دادید؟ می توانید بازی را متوقف یا به عقب برگردانید.

 

بازی های برای تماشا

بخش تماشا از این پس ترکیبی از تورنمنت های زنده، بازی های high-skill و بازی هایی که دوستانتان بازی یا تماشا می کنند خواهد بود. سیستم جدید پیش نمایش یازی های زنده به شما اطلاعات بیشتر می دهند و کمک می کنند تا راحتتر بازی را انتخاب کنید، شامل جزئیات آمار بازی، نمودار های Gold و XP و آمار مجزای هر بازیکن خواهند بود.

اطلاعات تورنمنت ها

شنیدید که یک تورنمت بزرگ در مراحل نهایی به سر می برد؟ شما می توانید صفحه اطلاعات تورنمت را مشاهد کنید، جایی که می توانید تمام اطلاعات مورد نیازتان را برای فهمیدن تا اینجای تورنمت و دنبال کردن ادامه آن بیابید که شامل براکت فعلی، مسابقات بعدی، تیم های شرکت کننده، کسترها و موارد دیگر می شود.

 

هیچ لحظه ای را از دست ندهید

در زمان تماشای بازی زنده شما می توانید با زدن دکمه Watch Later آنرا سریع نشانه گذاری کنید تا بعدا بخش ریپلی ها رفته و هر وقت آماده بودید بازی را تماشا کنید. بخش ریپلی ها شامل آخرین بازی های انجام شده دوستانتان و مشهور ترین بازی های رای داده شده توسط جامعه بازکنان دوتا خواهد بود.

مدریریت، اشتراک و تبادل نظر درباره بازی ها

از این پس می توانید به ریپلی های محبوب خودتان توضیح اضافه مرده و آنها را بین دوستان خود به اشتراک بگذارید. هر ریپلی نیز بخش نظرات خود را خواهد داشت که به راحتی در مورد بهترین بازی ها و تلخترین از دست دادن ها در هر بازی کوچک یا بزرگ کمک کند.

منتظر نظرات گرم شما میباشیم 

موارد مشابه

4 thoughts on “Dota 2 Reborn”

 1. ابی می‌گه:

  فک کنم این دوتا یک تحولی جدید ایجاد کرد زمان این اپدیت کی هست و حجمش چقدر خواهد بود کاش دوتا بخش single player هم عین دوتا ۱ راه مینداخت خیلی خیلی بازی جذاب میشد.

  • Snail می‌گه:

   طبق نظر دوستان قرار بر اینه که تا ۲ یا ۳ هفته دیگه به دوتا ۲ تست اضاف میشه و بعد از TI 5 به بازی اصلی اضاف میشه ولی خبری مبنی بر حجم این اپدیت منتشر نشده.البته بازم گفتم که هنوز به صورت رسمی منتشر نشده و فقط در حد شایعه است

 2. -Ra[z]0R^ می‌گه:

  پست بسیار خوبی بود
  ممنون بابت اطلاع رسانی

 3. sensor193 می‌گه:

  حجم آپدیت Rebon مشخص شد ( ۷ گیگابایت) البته این آپدیت به صورت رسمی منتشر نشده و نسخه بتا(Beta) هست و نیازی هم به دانلود تا ارائه نسخه اصلی نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

اخبار کوتاه

حجم آپدیت Rebon مشخص شد ( 7 گیگابایت) البته این آپدیت به صورت رسمی منتشر نشده و نسخه بتا(Beta) هست و نیازی هم به دانلود تا ارائه نسخه اصلی نیست.