گروه بندی بخش مقدماتی Ti5

qualifiers_blog

هر ساله ما در مسابقات The International شاهد بخشی با نام Qualifier هستیم که مخصوص تیمهایی است که در آن سال نتوانسته اند خود را به خوبی نشان دهند و به نوعی در بین تیم های سطح پایینتر قرار گرفتنه اند و مسئولین Valve برای اینکه به این تیمها شانسی دوباره داده باشند این بخش را طراحی کرده اند که در سال ۲۰۱۵ بخشی پیش مقدماتی نیز به آن اضافه شد تا تیم هایی که نام آشنا نیستند نیز بتوانند تلاشی برای حضور در بزرگترین اتفاق الکترونیکی جهان انجام دهند که ایران نیز در آن سهمی داشت و تیم Felmyst توانست تا روز دوم بخش پیش مقدماتی دوام آورد و یکی از ۶۴ تیم باقی مانده از ۱۰۲۴ تیم شرکت کننده باشد ولی با باخت در مقابل تیم Elysium از دور مسابقات کنار رفت.

حال به مرحله ی مقدماتی رسیده ایم و شاهد حضور تیم های مهمی در این قسمت هستیم که بازیها را جذاب و دیدنی کرده است. بخشی که از چهار منطقه ی آسیا، اروپا، آمریکا و جنوب شرقی آسیاتشکیل شده است و چهل تیم به صورت ده تایی در این چهار گروه قرار گرفته اند. تیمها در هر منطقه به دو دسته ی پنج تایی تقسیم می شوند و به صورت Round Robin با یکدیگر بازی خواهند کرد. دو تیم برتر از هر گروه به مرحله ی دوم راه میابد و در آن قسمت شاهد مرحله ی حذفی همراه با جدول بازنده ها خواهیم بود که تیمهای اول به عنوان برنده و تیمهای دوم در بخش بازنده ها قرار می گیرند. در این مسابقه قسمت Round Robin به صورت Bo2 می باشد و بخش حذفی نیز Bo3 خواهد بود.

در هر منطقه تیمهای اول جایگاهی امن را برای خود در بخش اصلی مسابقات Ti5به دست خواهند آورد و تیمهای دوم هر گروه بایستی با حضور در شهر سیاتل، آمریکا با یکدیگر رو به رو شوند و از بین چهار تیمی که مقام دوم را در گروه های خود به دست آورده اند فقط دو تیم (WildCard) شانس رقابت با ستارگان جهان را بدست می آورد.

مسابقات Qualifier TI در قسمت آسیا د آمریکا در روزهای ۲۵ام تا ۲۸ ماه می برگزار می شود و جنوب شرقی آسیا و اروپا نیز از ۲۹ می شروع و در اولین روز ماه ژوئن به پایان می رسد.

لیست تیمهای چین:

china ti5 qualifier

لیست تیمهای آمریکا:

american ti5 teams

لیست تیمهای جنوب شرقی آسیا:

SEA ti5 teams

لیست تیمهای اروپا:

ti5 europian teams

 

موارد مشابه

0 thoughts on “گروه بندی بخش مقدماتی Ti5”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

اخبار کوتاه

حجم آپدیت Rebon مشخص شد ( 7 گیگابایت) البته این آپدیت به صورت رسمی منتشر نشده و نسخه بتا(Beta) هست و نیازی هم به دانلود تا ارائه نسخه اصلی نیست.