نسخه جدید رونمایی شد

reborn_beta_day3_engine_and_install

* بتا شروع شد *

 
دوتا ۲ ریبورن هم اکنون در دسترس همه ی پلیر ها در هر پلتفرمی میباشد . برای راهنمایی بیشتر مورد نصب و راه اندازی نسخه ی بتا ریبورن دوتا ۲ تا پایان این پست همراه ما باشید .
موتور بازی سازی سورس انجین ۲ :
از این به بعد دوتا ۲ از آخرین موتور بازی سازی valve یعنی سورس انجین ۲ بهره مند خواهد شد . از این کارایی این موتور میتوان به بالا بردن گرافیک و کمک کردن به پویایی حرکات و انیمیشن بازی اشاره کرد .
 
 
پاسخ سریع تر دوتا ۲ به شما :
 
این سیستم جدید به شما اجازه می دهد که سریع تر با گیم پلی بازی رابطه برقرار کرده و عکس العمل سریع تری در مقابل عمل خودتان و دیگران داشته باشید.
 
 
سیستم جدید مپ دوتا ۲ :
 
سیستم جدید ی در مپ دوتا ۲ به کار رفته است قابلیت بیشتری به پلیر داده و سرعت انتقال داده نیز سریع تر است سیستم جدید مپ همچنین مپ های بیشتری را در خود جای داده است مثل Desert terrain و بقیه میتوانند از مد های دیگر مپ استفاده کنند
 
 
بهبود عملکرد در سیستم جدید :
 
موتور بازی سازی سورس انجین ۲ طوری طراحی شده است که با بسیاری از سخت افزار های ضعیف و قوی بدون داشتن مشکل کار کرده به طور مثال کسانی در لپتاپ های قدیمی با دوتا ۲ مشکل داشتن پس از عوض شده موتور بازی از سورس انجین به سورس انجین ۲ میتوانند به راحتی به بازی بپردازند . موتور سورس انجین ۲ جوری طراحی شده حداکثر استفاده رو از سیستم شما بکار گیرد به طور مثال تو موتور جدید از حداقل CPU شما کار کشیده شده. این بهبود عملکرد در طی اپدیت های متوالی که بعدا به بازی اضافه خواهد شد پیشرفت خواهد کرد
 
 
چند رشته ای شدن :
 
در این قابلیت انیمیشن ها و افکت های بازی پایدار تر خواهند بود و به طور مثال اون مشکلی که موقع لودینگ پلیر ها پیش می امد و تاخیر ایجا میکرد در انیمیشن های هیرو ثابت خواهد شد .
 
 
صدا در سیستم جدید :
 
در این نسخه از بازی تمامی صدا ها و افکت های موجود در بازی با اخرین کیفیت ممکن به دست شما خواهد رسید این قابلیت در خود بازی و صحبت میان هم تیمی ها و بازی های کاستوم هم شامل میشود .
 
 
رندرینگ در سیستم جدید :
 
این سیستم جدید قابلیت و ازادی بیشتری میده به سازندگان که قابلیت بیشتری میدهد و به انها ازادی و ویژگی میدهد که میتوانند چیز هایی را طراحی کرده که تا کنون در دنیای دوتا ۲ وجود نداشته اند
 

 

فیریک بازی در سیستم جدید :

 

سورس انجین  ۲ شامل فیزیک های جدیداست ، که ثبات انیمیشن ها و کیفیت بازی را بالا می برد. در آینده  کاستوم گیم ها از این ویژگی بهره مند میشوند .

سازگاری با دیگر پلتفرم ها در سیستم جدید :

سورس انجین ۲ در حال حاضر با سازگاری که با openGL دارد . و در هفته ها اتی برای پلتفرم های لینوکس و مک سازگار خواهد شد .

ساختن فیلم با سورس انجین ۲ :

ساختن فیلم در سورس انجین ۲ نسخه ی بازسازی در سورس اینجین ۱ است و به کمک این فیلم سازی در سورس انجین ۲ میتوانید فیلم های کوتاه از جهان دوتا ۲ بسازید .

ادغام مسقیم در سورس انجین ۲ :

اگر شما سازنده ی آیتم و کوریر و یا مود جدید از گیم هستید راحتی می توانید در محیط ساخت خود ویدیویی را هم برای آیتم های خود تدارک ببینید. و به مرور زمان و اپدیت های بعدی قابلیت های بیشتری از این ویژگی اضافه میشود

تغییر در ریپلی بازی ها و گیم پلی خودتان ۲ :

از این پس میتوانید میتوانید ریپلی های مورد علاقه ی خودتان را تغییر دهید به طور مثال شخصیتی را حذف یا به بازی اضافه کنید . یا صحنه های مهم بازی را از بازی جدا کنید و یا حتی محیط بازی را عوض کنید

بهبود در موتور سورس انجین ۲ :

از این به بعد میتوانید فیلم های طولانی تری از بازی بسازید و مدت زمان کمتری در لودینگ به سر ببرید و با گیم پلی پویا تری مواجه شوید

 
ملحق شدن به دوتا ۲ ریبورن : 
 بتا ریبورن هم اکنون برای دوتا ۲ در دسترس میباشد و در کنارش هم نسخه ی کنونی دوتا ۲ همچنان در دسترس است .
برای رفع هر گونه باگی در صورت وجود این گیم بصورت بتا در دسترس است و نسخه ی اصلی کمی بعد از اینترنشنال به بازی اضافه خواهد شد .
 
نصب کردن دوتا ۲ ریبورن :
 
۱٫نصب کردن دوتا ۲ در صورت نداشتن آن
 
۲٫ورود به بازی دوتا ۲
 
۳٫ مراجعه به تب پلی و قسمت reborn beta
 
۴٫کلیک بر روی install تا ریبورن شروع به دانلود شود
 
بازی کردن دوتا ۲ ریبورن :
۱٫ بعد از انکه دوتا ۲ ریبورن دانلود شد هر موقعی که بخواهید وارد دوتا ۲ شوید از شما این سوال پرسیده میشود که کدام نسخه ی دوتا ۲ را میخواهید اجرا کنید .
 
۲٫در این نسخه هم مانند نسخه ی قبلی رنک شما . دوستان و اخرین بازی های شما و ایتم هاتون در دسترس شما قرار میگیرد
 
۳٫نسخه رنک مچ هنوز در دسترس نیست و به زودی در دسترس همگان بعد از حل شدن چندتا مشکل قرار خواهد گرفت .

موارد مشابه

0 thoughts on “نسخه جدید رونمایی شد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

اخبار کوتاه

حجم آپدیت Rebon مشخص شد ( 7 گیگابایت) البته این آپدیت به صورت رسمی منتشر نشده و نسخه بتا(Beta) هست و نیازی هم به دانلود تا ارائه نسخه اصلی نیست.