ابتکار جدید Custom Games در اپدیت Dota 2 Reborn

fb_image

Custom Games یا همون نقشه های دیگری که به دست مردم ساخته شده میباشد که در فروم استیم قرار میدهند تا به رای گذاشته شود تا تجربه تازه ای برای بازیکن های دوتا ۲ شود.این مپ ها میتواند جنگ بین ۱۰ هیروی Invoker یا ماجراجویی یک هیروی خاص باشد و یا ممکن است ایده ای باشد که تا به حال کسی ندیده.همچنین Custom Game تولدی جدید در بازی هایی همچون دوتا ۲  , کانتر و یا Team Fortress2 باشد.همچنین ما قصد طراحی اکوسیستمی داریم که هر وقت دوتا را اجرا میکنید تجربه ای متفاوت و جدیدی را داشته باشید.

بازی های Custom Games طوری طراحی شده اند که هر کدام که انتخاب میکنید میتواند تجربه متفاوتی به شما دهد و کار با انها راحت تر و جذاب تو باشد و همچنین سرگرمی بیشتری را برای شما به ارمغان می آورد.ما همچنین ویژگی را فراهم کرده ایم که به شما اجازه تجربه Custom Game هایی که منتشر نشده است را میدهد تا بتواند طرفدار های خود را پیدا کرده و سطح نظر سنجی بالاتر برود.

بازی های محبوب

شما میتوانید ۱۰ بازی برتر که افراد بیشتری مشغول بازی هستند را پیدا کنید.

بازی های مورد علاقه شما

شما میتوانید بازی هایی که مورد علاقه شما هست را وارد لیست بازی های مورد علاقه خود کنید تا از پیدا کردن بازی های مورد علاقه تان برای دفعات بعد به مشکل بر نخورید

فعالیت دوستان

شما میتوانید یک لیست از بازی هایی که دوستانتان در حال بازی کردن هستند و یا در لابی هستند ببینید تا در صورت تمایل‬‎ بتوانید به انهایی که در لابی هستند جوین شده و با هم بازی کنید

بازی های پیشنهادی

بازی های پیشنهادی شامل طیف بزرگی از بازی های که در ورکشاپ رای زیادی آورده اند و محبوبیت خاصی در بین بازیکنان دارد . انتخاب ها در هر ۳۰ دقیقه یک بار تغییر میکنند .

رای در بازی ها

سیستم رای گیری در ورکشاپ با ارائه پیش نمایش ویدئویی از بازی های شما را در رای دادن به بازی ها یاری میکند .و همیشه یک باری در لیست بازی های پیشنهادی برای شما میباشد .

موارد مشابه

0 thoughts on “ابتکار جدید Custom Games در اپدیت Dota 2 Reborn”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

اخبار کوتاه

حجم آپدیت Rebon مشخص شد ( 7 گیگابایت) البته این آپدیت به صورت رسمی منتشر نشده و نسخه بتا(Beta) هست و نیازی هم به دانلود تا ارائه نسخه اصلی نیست.